top of page
mobilyaboyanırmı.webp

Kullandığımız özel boya ve katkılar sayesinde  EVET .

Mobilya, beyaz eşya, fayans, granit ve cam gibi birçok yüzeyde %100 tutunma sağlayan tamamen su bazlı ve çevre dostu olan Aquacool sayesinde, tüm mobilya ve beyaz eşyalar boyanabilir.

En iyi özelliği ise, kendinden yarı parlak görünümlü bir verniğe  sahip olmasıdır. Mobilya boyama alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazırız.

15,12,2022-1 kopya.webp

Homeka Nasıl Çalışıyor ?

Fiyatlandırma

Yenilemeyi düşündüğünüz mobilya/beyaz eşyanızın boyutlarının gözükeceği kısa bir video yada farklı açılardan fotoğraflarını çekerek 2022 Renk Kataloğu'ndan hayalinizdeki rengi bulun.

 

Whatsapp hattımızdan ürün görselini/videosunu ve seçtiğiniz rengi bize gönderin, size en kısa sürede fiyat teklifimizi ileteceğiz.

DSC01296 kopya 2.png

Uygulama

  • Her türlü yüzeyde mükemmel tutunma gücü.

  • En bilinen boya markalarına oranla iki kat daha uzun ömürlü.

  • Üstün örtücü, yağ itici ve kolay temizlenebilir. Leke tutmaz özel üretim.

  • Darbe, çizik ve aşınmalara karşı özel nanoteknolojik formül.

  • Fırça izi bırakmaz, %100 su bazlı.

ssss.webp

İşlem öncesinde boyanacak ürün mümkünse temizlik sirkesi ile deterjan türevleri kullanılacaksa,  yoğun bir durulama ile üzerindeki toz, deterjan kalıntısı, yağ gibi artıklar kalmayacak şekilde temizlenmesi boyanın dayanıklılığı açısından önemli bir husustur. 

 

Nakliye ve montaj gibi çeşitli maliyetleri azaltmak adına  ürünlere   yerinde boya hizmeti   veriyoruz.   Kulp,   askı,   priz ve  düğmeler gibi   parçaları söküp, gerekli    gördüğümüz   her yere maskeleme işlemi yapıyoruz. Böylece işlem  sonunda    tekrardan  temizlik yapmanıza gerek kalmıyor.

Boya özelliğinden dolayı katlar arasında beklemeden hızlı bir şekilde boyama işlemini yaparak, parçaları birleştirip ürünü kullanılacak halde size teslim ediyoruz.

İşlem sonrasında ilk 24 saat hiçbir şekilde  temas etmek ve ilk 21 gün temizlik gibi aşındırıcı müdahaleler yapmak yok !

bottom of page